VİZYONUMUZ

Yaptığımız her işte iş ve işçi emniyeti, çevreye saygı, kaliteden ödün vermeden ekonomik, hızlı ve teknolojik çözümler üretmek öncelikli hedefimizdir. Sahip olduğumuz tecrübeyi işimize aktarırken, bilgi ve tecrübenin  paylaşıldığında kıymetli olduğunu, paylaşılanların ise işe yansıtıldığında doğru, ekonomik ve hızlı imalatların yapıldığı bilinciyle çalışmaktadır. Çalışanlarımızla beraber en yeniyi, en iyiyi öğrenmek, yenilik ve değişime açık olmak ve bunları işimize yansıtmaktır. En büyük kazancımızın müşteri memnuniyeti olduğunu unutmadan çalışmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalitenin lüks değil bir ihtiyaç olduğu günümüzde kaliteyi sağlayanın da, koruyanın da insan olduğunun bilincinde olarak insana yatırım yapmayı hedefleyen şirketimiz; kaliteye en ucuza nasıl ulaşılacağını sürekli araştırmakta, teklif ve uygulamalarında bu konuyu birinci önceliği olarak görmektedir. Uzun vadede sadece kalitenin kalıcı olduğunu bilerek hareket eden firmamız 1995 ten beri yoluna bu politikayla devam etmektedir. Yaptığımız işin öncelikle bizi memnun etmesi gerektiği felsefemiz olmuştur.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çalışmalarımızda birinci önceliğin insan ve çevre sağlığı olduğunu unutmadan ve unutturmadan hareket etmekteyiz. Yapacağımız işin öncelikle insana, doğaya verebileceği zararları düşünüp, çalışma yöntemimizi bu unsurları göz önüne alarak hazırlamaktayız. İnsana ve doğaya zarar vermeden çalışma bilincini oluşturmak için personelimize iş öncesi ve çalışma içi eğitimler vererek bilgilerini arttırmaktayız. Çalışma ortamımızda yaptığımız aktif eğitim ve denetimler ile sürekli bilgi tazelemekte ve yeni aramıza katılan arkadaşlarımızın bilgi ve birikimini arttırmaktayız.

İŞÇİ SAGLIĞI VE İŞÇİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Firmamız her türlü çalışmalarını yürütürken; çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin korunması ve çalışma ortamının uygunluğu konusuna önem vermektedir. Bu nedenle; gerekli tedbirleri alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin en alt seviyeye indirilmesini sağlamak.İSG ile ilgili mevzuat ve düzenlemlere uymak, çalışanlara gerekli eğitimleri vermek ve kurulan düzenin sürekliliğini sağlamak amaçlarımız arasındadır.